1.     Ürünleriniz gıda ile temasa uygun mudur?
Ürünlerimizin tamamı Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onaylı tesislerde gerekli hijyen ve migrasyon koşulları sağlanarak üretilmektedir.


2.     Miktar arttıkça fiyatlar neden düşüyor?
Alım miktarı arttıkça firmamızın sağladığı maliyet avantajını müşterilerimize yansıtarak hem müşterilerimizin daha düşük maliyetlerle yüksek kaliteli ambalaj çözümleri bulmasını sağlıyor hem de daha fazla ürün satarak şirketimizin iş hacmini artırıyoruz.


3.     Kilitli ambalajlarınızı neden tercih etmeliyiz?
Ambalajlarımızı kullanarak tüketicilere sunduğunuz ürünlerin ilk kez açıldıktan sonra markanızı taşıyan ambalajında kokusunu, tazeliğini ve aromasını koruması için kilitli olması çok büyük bir avantajdır. Böylelikle ürününüze değer katmış, markanız için pozitif bir algı oluşturmuş olursunuz.


4.     Valf ne işe yarar?
Özellikle taze kavrulmuş kahve paketlemelerinde yoğun olarak kullanılan valfli ambalajlar kahvenin oluşturduğu gazı dışarı atarken dışarıdan ambalajın için oksijen ve su buharı girişini önleyerek ürününüzün koku ve aromasını korumasını sağlar.


5.     Aradığım ambalajı tam olarak sitenizde bulamadım, ne yapmalıyım?
Bize 0212 909 1609 nolu telefonumuzdan ya da info@ambalajal.com.tr dan ulaşıp talep ettiğiniz ürünle ilgili detayları Satış Ekibimizle paylaşarak destek alabilirsiniz.


6.     Ürünlerinizi görmek için nasıl numune alabilirim?
Ana sayfamızda bulunan ‘’NUMUNE TALEP ET’’ butonuna tıklayıp ilgili bilgileri eksiksiz şekilde doldurarak ya da 0212 909 1609 nolu telefonumuzu arayarak ÜCRETSİZ numune talep edebilirsiniz.


7.     Hazır torbalarınız dışında da ürünleriniz var mı?
Türkiye’de çok az sayıda firmanın sunabildiği sterilizasyona uygun gıda ambalajlarından, tabak kapama filmlerine kadar geniş yelpazede ürün seçeneğine sahip, bilgi birikimi yüksek, güçlü bir esnek ambalaj tedarikçisidir. Farklı ürün talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.